Pozor! Již brzy nás naleznete pod novým názvem Dr Nutta. Nelekejte se tedy prosím, vše zůstává při starém, jen nás najdete pod www.drnutta.cz

Warrior Železo 200 tablet

159 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Železo v tabletách od Warrior. Důležitý minerál pro naše tělo. Až 14mg železa v jedné tabletě. Správná tvorba červených krvinek. Správné fungování imunitního systému. Bez éček, konzervantů a GMO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železo tablety - Doplněk stravy

název množství v 1 tabletě % RHP
železo 14mg 100%

Železo je jedním z minerálů s nenahraditelnou funkcí v lidském těle. Nachází se v červeném krevním barvivu, hemoglobinu, jehož hlavní funkcí je transport kyslíku z plic do celého těla. Kyslík je pro život nutný a hemoglobin zajišťuje jeho transport po těle.    

S červenými krvinkami a kyslíkem souvisí většina přínosů železa pro lidský organismus. Železo přispívá ke správnému přenosu kyslíku v těle a správné látkové přeměně pro tvorbu energie. Také hraje roli v procesu dělení buněk a přispívá ke správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.  

 Celé lidské tělo je na kyslíku přímo závislé, protože díky němu čerpá energii potřebnou na své fungování. Tím, že železo přispívá ke správnému přenosu kyslíku v těle, zároveň podporuje i jiné funkce lidského těla. Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcí a správnému fungování imunitního systému. Díky podpoře správného zásobování celého těla kyslíkem přispívá železo i ke snižování únavy a vyčerpání.   Tablety Železo obsahují 14 mg účinné látky v jedné tabletě, což přesně odpovídá doporučenému dennímu příjmu železa, respektive referenční hodnotě příjmu (RHP).   

Pokud však hledáte výživový doplněk pouze s obsahem železa, tyto tablety budou pro Vás tím správným řešením.   

 

Díky svým výjimečných vlastnostem má Železo v souladu s nařízením Komise (EU) č. 432/2012 schváleny následující zdravotní tvrzení: 

- Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím 

- Přispívá ke správné metabolismu pro tvorbu energie 

- Přispívá ke správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu 

- Přispívá ke správnému přenosu kyslíku v těle 

- Přispívá ke správnému fungování imunitního systému 

- Přispívá ke snížení vyčerpání a únavy 

- Hraje roli v procesu dělení buněk   

 

Příznaky nedostatku železa: snížení počtu červených krvinek a obsahu hemoglobinu v nich, anémie z nedostatku železa, slabost, únava, bledost, bolesti hlavy, bušení srdce, nižší odolnost vůči infekcím

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Složení: fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), mikro-krystalická celulóza (objemové činidlo), fumarát železnatý, stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavé činidlo)
Účinná látka v jedné tabletě: železo 14mg (100% referenční hodnoty příjmu)
Dávkování: Dospělí 1-krát denně 1 tabletu zapít dostatečným množstvím vody.
Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Skladování: Přípravek skladujte při teplotě 6-25°C. Chraňte před světlem, vlhkem a mrazem.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: